Yayladere C Sınıfı İSG Kursu

Yayladere C Sınıfı İSG Kursu+90 552 860 76 10

Yayladere C Sınıfı İSG Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz, eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Yayladere C Sınıfı İSG Kursu eğitimleri vermekteyiz.

Yayladere C Sınıfı İSG Kursu, İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu / İSG Eğitimi
Yayladere C Sınıfı İSG Kursu

C Sınıfı İş Güvenliği Kursu Eğitimlerimiz

C Sınıfı İş Güvenliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi bakanlık onaylı ve online eğitimlerinin kalitesi ile öne çıkıyor. İş güvenliği, çalışanların sağlığı ve güvenliği açısından son derece önemlidir. Bu nedenle, işyerlerinde iş güvenliği önlemlerinin alınması gerekmektedir. C Sınıfı İş Güvenliği Kursu da, işyerlerinde çalışanlar için belirli bir eğitim düzeyi sağlamak amacıyla düzenlenen bir kurs türüdür.

Yeni Uzman Akademi, iş güvenliği alanında kaliteli eğitimler veren öncü kuruluştur. Bu nedenle, C Sınıfı İş Güvenliği Kursu almak isteyenler için en doğru adreslerden biridir.

Yeni Uzman Akademi’nin C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, iş güvenliği konusunda gerekli olan temel bilgi ve becerileri kazanmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Kurs kapsamında, iş güvenliği yönetmeliği, risk analizi, iş güvenliği ekipmanları ve kullanımı, yangın güvenliği gibi konular ele alınmaktadır.

Sektörde öncü isim Yeni Uzman Akademi’nin C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenler, konuları interaktif bir şekilde anlatarak öğrencilerin daha iyi anlamalarını sağlamaktadır. Ayrıca, kurs sonunda yapılan oru çözüm programlarıyla da öğrencilerin aldıkları eğitimi ne kadar başarılı bir şekilde tamamladıklarını ölçmektedir.

İşte Kursiyerlerimize Sağladığımız Avantajlardan Bazıları

Eğitimde kalitenin değişmez adresi Yeni Uzman Akademi, iş güvenliği eğitiminde sunduğu kaliteli eğitimler ve profesyonel eğiticileri ile öne çıkıyor. Özellikle, C Sınıfı İş Güvenliği Kursu konusunda verilen eğitimler, güncel ders kitapları ve dijital ders kaynakları ile öğrencilere en iyi şekilde sunuluyor.

Kurslar, profesyonel eğiticiler tarafından verilmekte ve öğrencilerin konuları daha iyi anlamalarını sağlamak için interaktif bir şekilde anlatılmaktadır. Ayrıca, kurs sonunda yapılacak sınavlara hazırlık amacıyla online soru çözüm kampı düzenlenmektedir.

Güncel ders kitapları, öğrencilerin iş güvenliği konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlamaktadır. Dijital ders kaynakları ise, öğrencilerin istedikleri zaman istedikleri yerden ders materyallerine erişebilmelerini sağlayarak eğitimlerin daha verimli geçmesini sağlamaktadır.

Yeni Uzman Akademi’nin C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, işyerlerinde çalışanlar için iş güvenliği konusunda gerekli olan temel bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla düzenlenmektedir. Kurs süresince iş güvenliği yönetmeliği, risk analizi, iş güvenliği ekipmanları ve kullanımı, yangın güvenliği gibi konular ele alınmaktadır. Bakanlık onaylı ve online olarak gerçekleşirilen  C Sınıfı İş Güvenliği Kursu eğitimlerimize bekliyoruz.

C Sınıfı İş Güvenliği Kursu Alabilir Miyim?

ÇSBG’ce C Sınıfı İş Güvenliği Kursunu kimlerin alabileceği belirtilmiştir. C Sınıfı İş Güvenliği Kursu almak isteyenlerin;

Mimar, mühendis, teknik öğretmen, fizikçi, kimyager, biyolog veya İSG Teknikeri olması gereklidir. Gerekli eğitimleri alarak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olmak isteyenlerin belirtilen meslekleri belirten diplomaya sahip olmaları gereklidir. Bakanlıkça belirtilenler dışındakilerin C Sınıfı İş Güvenliği Kursu almaları maalesef mümkün değildir.

Kimi üniversitelerce açıköğretim ve uzaktan eğitim modelleri ile İSG Programları düzenlenir.  Mezuniyetinizin uygun olmaması halinde; bu programları bitirerek Türkiye İş Güvenliği Kursu Yeni Uzman Akademi’de C sınıfı İş Güvenliği Kursu alabilirsiniz.

Eğitimlere Nasıl Katılabilirim?

Geniş bir eğitim yelpazesine sahip  Yeni Uzman Akademi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, ilgili bakanlıkça yetkilendirilmiş bir kurum olarak eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Kurs, 81 saatlik offline eğitim, 99 saatlik online eğitim ve 40 saatlik staj eğitimi olmak üzere toplamda 220 saatlik bir programdır.

81 saatlik offline eğitimler, internet ortamında ve katılımcıların istedikleri zaman aralığında katılabildikleri eğitimler şeklinde planlanmıştır. Kurumumuzun C Sınıfı İş Güvenliği Kursu offline eğitimlerine uzaktan eğitim butonundan ulaşabilirsiniz. Böylelikle C Sınıfı İş Güveliği Kursu programlarını kendi programınaza sekronize edebilirsiniz.

99 saatlik online eğitimler ise, öğrencilere özgürce zaman yönetimi yapma imkanı sağlamaktadır. Dijital ders kaynakları, online soru çözüm kampı, video dersler ve canlı sınıf seansları gibi etkileşimli eğitim materyalleri kullanılarak öğrencilerin konuları daha iyi anlamaları amaçlanmaktadır.

Son olarak, 40 saatlik staj eğitimi, öğrencilerin teorik bilgilerini pratik uygulamalara dönüştürmelerine yardımcı olmaktadır. Staj eğitimi, işyerlerinde gerçekleştirilmekte ve öğrencilerin iş güvenliği uygulamalarını yakından gözlemlemelerine ve deneyim kazanmalarına olanak tanımaktadır. Kurumumuz C Sınıfı İş Güvenliği Kursu programlarına katılan öğrencilerimiz için staj yerlerini farklı illerde tahsis eder.

Yeni Uzman Akademi, bu şekilde kapsamlı bir C Sınıfı İş Güvenliği Kursu programı sunarak, öğrencilerin iş güvenliği konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlamaktadır.

Sınava Nasıl Katılabilirim?

Dilerseniz öncelikle ÖSYM Sınavları hakkında dilerseniz özet olarak bilgiler aktaralım. ÖSYM tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği sınavları “İSG” olarak adlandırılır. Bir yılda iki defa gerçekleştirilir.Yazımızın da konusu olan C Sınıfı İş Güvenliği Kursu katılımcıları başta olmak üzere; B ve A Sınıfı İş Güvenliği Kursu alanlar da bu sınava girmelidirler. Diğer Sağlık Personeli ve İşyeri Hekimliği Kursu alanların da bu sınavlara girmeleri zorunludur.

Sınav belirlenen şehirlerde gerçekleştirilir ve adayların başvuru esnasında iki sınav merkezi seçme hakları vardır. Sınavda başarılı olmak için de C sınıfı İş Güvenliği Kursu katılımcılarımızın 50 sorudan en 35 tanesine doğru cevap vermeleri gerekir. Yeterli soruya doğru cevap verenler (her sorunun doğru cevabı 2 puan) sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan biri de yanlış cevapların doğru cevapları etkilemiyor olmasıdır.

Sertifikamı Nereden Alacağım?

Herhangi bir yere giderek sertifikanızı teslim almanız gerekmiyor. Gerçekleştirilen İSG Sınavında yeterli puan alanlar, sertifika başvuru işlemlerini gerçekleştirdikten sonra bakanlıkça sertifikalar İSG Katip izleme programına yansıtılır.

Artık İSG Profesyonelleri arasına ismini yazdırmış olan C Sınıfı İş Güvenliği Kursu katılımcılarımız görev alabilirler.

Nerelerde Çalışabilirim?

OSGB firmalarında çalışabilecekleri gibi sadece bir tek işyerinde tam zamanlı, yarı zamanlı veya saatli de çalışabilirler. Az tehlikeli iş yerlerinde görev alabilen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının çalışmaları hakkında yönetmeliklerde değişiklik de yapılabilir. Günümüzde C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ihtiyaçtan dolayı “tehlikeli sınıf”ta yer alan iş yerlerinde de çalışabilirler.

Az tehlikeli sınıfta yer alanlar iş yerlerinde, her çalışan için ayda en az 10 dakika. Tehlikeli sınıfta yer alaniş yerlerinde ise, her çalışan personel için ayda en az 20 dakika görev alırlar.

Nasıl İş Bulabilirim?

Siz Türkiye  İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu Yeni Uzman Akademi’de sadece C Sınıfı İş Güvenliği Kursu almadınız. Sizler aynı zamanda Yeni Uzman Akademi ailesinin birer bireyi oldunuz. İşe yerleşme konusunda Yeni Uzman Akademi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu katılımcıları ve diğer eğitimlerine katılanlara iş konusunda da öncülük ediyor. Hazırlamış olduğumuz platformumuz sayesinde tüm İSG Profesyonellerini, İSG Profesyoneli arayan firmalarla buluşturuyoruz.

Kaliteyi Uzaklarda Aramayın!

Kurumumuzdan başta C Sınıfı İş Güvenliği Kursu olmak üzere B ve A Sınıfı İş Güvenliği Kursu da alabilirsiniz. Ayrıca İşyeri Hekimliği Kursu ve İşyeri Hemşireliği Kursu programlarımızla da tüm İSG Profesyoneli adaylarının hizmetindeyiz. Programlarımızın hepsi online eğitim ile yapılır. Tamamen uzaktan eğitimle ders programlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Özverili yaklaşım

Öğrenci odaklı eğitimler

Soru ve sorunlarınıza hızlı yanıt

Bakanlık onaylı eğitim kurumları

Güncel ders kitapları

WhatsApp ders çalışma grupları

İşe yerleştirme konusunda rehberlik çalışmaları

Dijital ders notları, hap bilgiler, denemeler

Sınav öncesi soru çözüm programları

Ders videolarına sınırsız erişim sizler için Yeni Uzman Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu Eğitim Kurumlarında.

Hemen arayın eğitimlerimiz ile ilgili geniş bilgi alın ve eğitim danışmanlarımıza sorularınızı yöneltin. Kayıt işlemlerinizi online gerçekleştirmeniz de size sunulan ayrı bir fırsat. Üstelik önce eğitiminizi başlatın ödemenizi e- devlet programında kursunuzun tanımlandığını gördükten sonra yapın.

Hemen Arayın