Hakkımızda, İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu / İSG Eğitimi

Biz İzmir Yeni Uzman Akademiyiz

isg eğitimi

İş Güvenliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz, eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile isg eğitimi İş Güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu eğitimleri vermekteyiz.

İzmir Yeni Uzman Akademi, 2013 yılından bu yana Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yetkilendirmesi ile iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim vermektedir. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliği sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir.   İzmir  iş güvenliği kursu olan Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini, alanın en iyisi eğiticilerin rehberliğinde, modern sistemlerle gerçekleştirir.

Yeni Uzman Akademi’nin eğitim sistemlerindeki yenilikçi programların amacı kursiyerlerini sınavların yanında profesyonel iş hayatına da hazırlamaktır. İzmir Yeni Uzman Akademi katılımcıları, bu eğitim ailesinin üyeliklerinin sadece eğitim dönemleri içinde kalmadığını bilirler. Profesyonel iş hayatları boyunca daima rehberlik hizmeti alabilecekleri bir eğitim kurumunun üyesi olduklarının farkındadırlar.

İzmir Yeni Uzman Akademi İSG eğitimlerinin öncü ismidir.  Aynı zamanda iş güvenliği kursu yapmış olduğu çeşitli etkinlikler sayesinde İSG dünyasının da çehresini değiştiriyor.

Vizyonumuz: İzmir Yeni Uzman Akademi olarak İş Sağlığı ve Güvenliği sektörüne, farklı bir bakış açısı getirme düşüncesindedir. Böylelikle katılımcılarımızın ihtiyaç duyduğu eğitimi vermeye ve İSG profesyoneli olarak çalışma hayatında bulundukları süre içerisinde yanlarında olma düşüncesi ile yolumuza tecrübeli eğitim kadromuz eşliğinde hız kesmeden devam ediyoruz.

Misyonumuz:  İzmir Yeni Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarını temel alarak, her anlamda işinin bilincinde profesyoneller yetiştirecek bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kapsamlı şekilde cevap vererek eğitim ağımızı Türkiye’nin her yerine yaymak, iş sağlığı ve güvenliği alanında zirvedeki yerimizi korumaktır.