İşyeri Hemşireliği Eğitimi, İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu / İSG Eğitimi
İşyeri Hemşireliği eğitimi

İşyeri Hemşireliği Eğitimi

İşyeri Hemşireliği eğitimi olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitim kadromuz, güleryüzlü eğitim danışmanlarımız ve birbirinden kaliteli eğitim materyallerimiz ile A sınıfı iş güvenliği kursu, B sınıfı iş güvenliği kursu, C sınıfı İş Güvenliği Kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu eğitimleri vermekteyiz.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla görevlendirilen iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile işyeri hekiminin yanı sıra diğer sağlık personeli de önemli işlevleri yerine getirir. Çeşitli bölümlerden mezun olan ve bu görevde istihdam edilmek isteyen kişiler diğer sağlık personeli belgesi  alma konusunda birçok araştırma yapmaktadır. Ayrıca İzmir iş yeri hekimliği eğitim kurumu olan Yeni Uzman Akademi’ye de bu konuda bir çok soru yöneltmektedirler.

Diğer sağlık personelleri yani iş yeri hemşireleri kursu genelde iş sağlığı ve güvenliği uzmanının özelde ise iş yeri hekiminin yürüttüğü hizmetlere yardımcı olur. İşin sağlık ve doküman kısmında oldukça yetkindirler. İşletmenin çeşitli sağlık kayıtlarını tutarak çalışanların periyodik muayenelerini takip eder.

Kimler İşyeri Hemşireliği Eğitimi Alabilir?

İzmir işyeri hemşireliği eğitim firması olarak faaliyet gösteren Yeni Uzman Akademi’den işyeri hemşireliği / diğer sağlık personeli eğitimi alabilmek için öncelikle aşağıda yazılı bölümlerden mezun olmak gerekir.

Hemşirelik

Acil Tıp Teknisyenliği

Sağlık Memurluğu

Çevre Sağlığı Teknisyenliği Bölümlerinden mezun olanlar İşyeri Hemşiresi / Diğer Sağlık Personeli olabilirler

Diğer Sağlık Personeli Eğitimleri

Yukarıda belirtilen bölümlerden mezun olan sağlıkçılarımız İzmir işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi’ye eğitim için başvuru işlemlerini tamamlamalarının ardından 90 saat uzaktan eğitim programını alınırlar.

Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı tarafından iş yeri hemşireliği eğitimleri düzenlemek için yetkilendirilmiş olan İzmir iş güvenliği eğitim merkezi Yeni Uzman Akademi, eğitimlerini bakanlığın belirlemiş olduğu programa uygun şekilde aşağıda belirtildiği gibi düzenler.

Offline Eğitimler

İzmir İş Güvenliği Kursu Yeni Uzman Akademi’de uzaktan eğitimler https://yeniuzman2.isguzem.online/www/index.php sayfamız üzerinden yapılır. Dersler asenkron olarak yani offline bir şekilde yapılır. Dersler uzaktan eğitim sistemimize önceden kaydedildiği için katılımcılarımız bu derslere diledikleri saat aralığında girebilirler. Asenkron derslerin eğitim süresi ise 45 ders saatidir.

Online Eğitimler

İzmir İş Güvenliği Kursu Yeni Uzman Akademi’de online eğitimler bir günde maksimum 6 saat olarak yapılır. Bu dersler online eğitim sistemleri aracılığı ile yapılır. Canlı eğitim derslerinin süresi ise 45 saattir. Online dersler 09/15 ve 15/21 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grupta gerçekleştirilir. Katılımcılarımız girmek istedikleri grubu daha önceden belirterek bu grupta dersleri takip edebilirler. Ayrıca canlı dersler İzmir Yeni Uzman Akademi tarafından kayıt altına alındığından katılımcılarımız bu dersleri tekrar takip etme şansına da sahipler.

Diğer Sağlık Personeli Sınavları Hakkında Genel Bilgiler

Katılımcılarız İzmir iş yeri hemşireliği kursu olarak faaliyet gösteren Yeni Uzman Akademi’den aldıkları 90 saatlik eğitim programını tamamladıktan sonra ÖSYM tarafından gerçekleştirilen DSP sınava girerek yeterli puanı almaları gerekmektedir. Yeterli puanı alan sağlık çalışanlarımız bakanlık tarafından verilen işyeri hemşireliği sertifikasını alarak işyeri hemşiresi unvanıyla görev yapabilirler.

İzmir Yeni Uzman Akademi’yi Tercih Etmeliyim?

Ağır sanayide gerçekleştirilen hamleler ve işçi haklarının iyileştirilmesi ile tüm gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de gelişmeler yaşanmıştır. Ülkemizde bu yönde atılan en büyük adım da hiç şüphesiz 6331 sayılı İş Güvenliği Kanunudur. 6331 Sayılı İş Güvenliği Kanunu ülkemizde bu alanda bir devrim olarak nitelendirilebilir.

işyeri hemşireliği eğitimi öneminin artması ile birlikte iş güvenliği profesyonellerinin eğitimleri de büyük önem kazanmıştır. Bu eğitimler başta da belirttiğimiz gibi Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yetkilendirmiş olduğu eğitim kurumları tarafından yapılır.

İzmir iş güvenliği firması olan Yeni Uzman Akademi 8 yıllık tecrübesi ile İSG eğitimleri alanında Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının izni ile eğitim faaliyetlerini devam ettiriyor.

İzmir iş güvenliği merkezi Yeni Uzman Akademi   https://yeniuzmanakademi.com/is-guvenligi-ders-notlari sayfasından tüm İSG profesyonellerine ve profesyonel adaylarına yardımcı olmak amacıyla ders notlarını ve online denemeleri ücretsiz paylaşıyor.

İzmir iş güvenliği kursu olan Yeni Uzman Akademi başta instagram olmak üzere sosyal medya hesapları üzerinden de ders notları, testler yayınlayarak tüm İSG profesyoneli adaylarının sınavlarına hazırlanmalarına ve kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunuyor.  Sizler de İzmir İş Güvenliği Kursu Yeni Uzman Akademi’yi https://instagram.com/stories/yeni_uzmanakademi/2850413238547898184?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MDJmNzVkMjY= adresimizden takip edebilirsiniz.

işyeri hemşireliği eğitimi olan Yeni Uzman Akademi katılımcılarına özel konu anlatım kitabı ve deneme kitaplarını adreslerine gönderir. Sınav öncesi tam tamına 90 saatlik online soru çözüm programı ile de katılımcıların sınavda üst sıralarda yer almalarına katkı sağlar.

İzmir iş güvenliği kursu olan Yeni Uzman Akademi’ye kayıt yaptıran tüm katılımcılarımız eğitim programlarının başlangıç zamanlarını kendileri belirleyebilirler.

Eğitimlerinizi İzmir Yeni Uzman Akademi’den alarak meslektaşlarınızın bir adım önünde olmak istiyorsanız; acele edin.

[/col] [/row]